Корисні посилання

Український центр оцінювання якості освіти
Український центр оцінювання якості освіти створено в 2005 році на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», постанови Кабінету Міністрів України «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти».


Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах: Кіровоградська область; Одеська область.
Освітній портал «Академія» містить матеріали високої якості – навчальні онлайн-курси, анкети, тести, документи, поради психолога, конспекти уроків, сценарії виховних заходів, твори різними мовами тощо. Сайт простий і зручний у користуванні, а тому доступний навіть тим, хто щойно розпочинає підкорювати інтернет-простір.


ЗНО Клуб Готуватись до ЗНО гуртом легше й веселіше. У цій спільноті - новини, матеріали, тести та ідеї щодо ЗНО


Національний освітній інтернет-ресурс «Освіта.ua»
Освіта.ua (www.osvita.ua) — популярний тематичний ресурс в українському Інтернеті, присвячений освіті в Україні та за її межами, є актуальним джерелом інформації у цій сфері.Підготовка до ЗНО з української мови та літератури
Унікальні матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Список творів, повні твори, біографії авторів, таблиці, схеми, графіки і багато іншого. Сайт активно оновлюється та наповнюється цікавою інформацією
Мова - ДНК нації
Багато правил, вправ, тематичних малюнків. Все для того щоб скласти ЗНО з української мови та літератури.


2 коментарі: