Говоримо правильно

Знайомтеся: це язичок Лепетун і мешкає він на сайті "Мова - ДНК нації". Разом із ним дуже легко вивчити українську мову: пригадати основні правила правопису, дізнатися нові фразеологізми й синоніми,  правильно наголошувати слова й позбутися росіянізмів. Для цього у Лепетуна  є низка можливостей: безліч ілюстрацій зі стислими правилами, цікаві вправи й корисні статті.

Реєструйтесь на сайті, проходьте завдання і отримуйте смаколики.


У розділі "Антисуржик" ви навчитеся правильно говорити українською і уникати суржикових слів.


Розділ "Синоніми" порадує різноманіттям близьких за значенням слів, а в "Паронімах" ви навчитеся розрізняти близькі за звучанням слова.


Такий складний цей наголос: часом буває важко запам'ятати, де ж його поставити.  ФольгА чи фОльга, фАртух чи фартУх?  Завітай у "Наголоси" - і ти вже ніколи не робитимеш помилок. 


Не знаєш значення фразеологізму? Тоді тобі до розділу "Фразеологізми". Ти переконаєшся, що фразеологізми - справжні перлини української мови.


У розділі "Орфографія" Лепетун розкаже, як правильно писати слова
Категорія "Вправи" пропонує різноманітні завдання для вдосконалення своєї мови. Але для цього потрібно зареєструватися на сайті. Реєстрація можлива через соціальні мережі. Реєструйся - і отримуй смаколики. Під час виконання вправ ти можеш повторити правила, натиснувши на Лепетуна.
Приємного спілкування з Лепетуном!Немає коментарів:

Дописати коментар